O nas

Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Jako informatyk z dwudziestoletnim zainteresowaniem i podobnie długim doświadczeniem, które ciągle jest poszerzane, staram się uświadamiać ludzi, że technologia, która nas otacza jest niezwykle ważna w naszym życiu. Komputery są niezwykle przydatne, a czasem nawet niezbędne w codziennej pracy. Wychodząc naprzeciw wymaganiom technologicznym powstała firma GENSOFT, aby zapewnić kompleksowe wsparcie i opiekę nad sprzętem i oprogramowaniem.

Firma GENSOFT została założona przez Marka Genge, absolwenta wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie na kierunku systemy komputerowe i technologie mobilne. Od 6 lat pracuję w szkole i przygotowuję młodzież do wykonywania zawodu technik informatyk oraz technik programista.

GENSOFT stawia na dokładność i sumienność, a przede wszystkim na zadowolonego Klienta. Jestem przekonany, że wybierając naszą firmę osiągną Państwo cel, do którego dążycie. Jesteśmy elastyczni i wyrozumiali dla każdego klienta – wiemy, że każdy zna się na czymś innym.

Poza pełnymi usługami informatycznymi zajmujemy się również kompleksowym montażem monitoringu przemysłowego oraz projektowaniem i tworzeniem sieci komputerowych.

Celem firmy jest zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług oraz produktów dostarczanych dla Państwa. Każde oczekiwanie Klienta jest szczegółowo przemyślane i wdrażane z dbałością o detale.