Montaż monitoringu analogowego HD-CVI

Następna nasza realizacja monitoringu analogowego w technologii HD-CVI. Rozwiązanie HD-CVI jest to technlologia prawnie zastrzeżona dla firmy Dahua z Chin. Wykorzystując tą technologię możemy przesyłać transmisję danych przy pomocy kabla koncentrycznego w przypadku transmisji obrazu o rozdzielczości 720P nawet do 500m. U tego klienta zastosowano skrętkę komputerową UTP odporną na warunki atmosferyczne oraz UV dzięki czemu możemy przesyłać obraz maksymalnie do 300m. 

Zaletą tego rozwiązania jest możliwość przesyłania obrazu oraz zasilania 1 kablem. Użycie tej technologii to również łatwiejsza instalacja, nie wymagająca wiedzy na temat sieci komputerowych. Sieć HD-CVI jest właściwym wyborem również dla tych użytkowników, dla których duże znaczenie ma zminimalizowanie opóźnień w transmisji. Technologia ta nie wykorzystuje sygnału w postaci skompresowanej, a więc nie ma potrzeby późniejszej dekompresji, która spowalniałaby przekaz. 

Kamery, które tutaj zastosowano są w rozdzielczości 2Mpix i umożliwiają widoczność w nocy do 40m. Kamery są do użytku zewnętrznego więc nie boją się trudnych warunków atmosferycznych. Dwie kamery umożliwiają nagrywanie dźwięku i rejestrowanie go na dysk rejestratora. Praca tego zestawu jest w pełni autonomiczna i wysyłana może być do chmury P2P bez przekierowywania portów na naszym routerze. Wystarczy wpisać SN rejestratora oraz jego login i hasło i dostaniemy dostęp do transmisji z dowolnego miejsca na świecie. 

Czas realizacji takiej inwestycji to 1 dzień. Zdjęcia naszej pracy poniżej.

Potrzebujesz zabezpieczyć swój dom? garaż? magazyn? plac? ZADZWOŃ! albo NAPISZ! My to wycenimy a Ty podejmiesz decyzję.